Deniz Altınay

denizaltinay

Kocaeli Bayramoğlu’nda 21-23 Eylül 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan 2. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresinde, Türkiye’den Dünya’ya temasıyla;  ülkemizin değerli Psikodramatistlerinden Deniz Altınay konuşmacı olarak katılacaktır.

Uzman Psikolojik Danışman Deniz Altınay; . Psikodramanın önemli bir uzantısı olan 1999’da “İstanbul Spontanite Tiyatrosu”nun kuruluşunu gerçekleştirdi ve çalışmaları başlattı. Türkiye Grup Psikoterapileri Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterlik yaptı. Abdulkadir Özbek, G. Leutz, H. Barz, E. Franzke gibi dünyaca ünlü psikodramatistlerle çalıştı.  Türkiye Grup Psikoterapileri Derneğinden “Psikodrama Yardımcı-Terapist” diploması, Zerka Moreno’dan “Psikodrama Terapist Diploması” aldı.

Deniz Altınay; Psikodrama 400 Isınma Oyunu, Psikodrama El Kitabı, Sahnede Yaratıcılık, Çocuk Psikodraması kitaplarının yazarı ayrıca Psikodramada Seçme Konular” ve “Psikodramada Çağdaş Yaklaşımlar” adlı çok yazarlı  iki kitabın editörü ve yazarıdır. “Psikodrama Enstitüler Birliği” olarak 190 dan fazla öğrencisi olan İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde Avrupa ve Amerika’daki psikodrama dernekleri ve enstitüleriyle bağlantılı olarak eğitim vermektedir. Avrupa Psikodrama Eğitimleri Federasyonu, Uluslararası Grup Psikoterapileri Derneği ve Avrupa Psikoterapi Derneğinin bireysel ve organizasyonel üyesidir.

Name:

Deniz Altınay

Kurul:

Konuşmacı
Araç çubuğuna atla