Mehmet Zararsızoğlu

mehmet_zararsizoglu

21-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Kocaeli Darıca’da bu yıl ikincisi düzenlenecek olan, Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresine, Ruh Sağlığı alanında ve Sistem Dizilimi kuramında ender değerlerimizden olan Mehmet Zararsızoğlu “Benliğin Bütünlüğüne Giden Yolda Benlik Sisteminin Dizimleri” isimli atölye çalışması ile katılacaktır.

Berlin Teknik Üniversitesi Psikoloji, Pedogoji ve Sosyoloji bölümlerinde mezun olmuştur. Her üç ana dalda da yüksek lisansını aynı üniversitede tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimlerini psikoterapinin farklı alanlarında devam ettirmiş, Sistemik-Entegratif Aile Terapisi, Derinlik Psikolojisi Temelli Psikoterapi, Davranış Terapileri, Hipnoterapi, Duygu Odaklı Terapi, Çocuk-Ergen Psikoterapisi, Transaksiyonel Analiz alanlarında ihtisas yapmıştır.

Sistem Dizimleri’ni tüm dünyada bilimsel formatta denetleyen ve eğitimin kriterlerini belirleyen tek yetkili kuruluş DGfS-Alman Sistem Dizimleri Birliği’nin, terapist eğitmenliği ve sistem dizimleri eğitimi yapabilme yetkisi verdiği sınırlı sayıda psikoterapistten biridir.

Name:

Mehmet Zararsızoğlu

Kurul:

Konuşmacı
Araç çubuğuna atla